Hledám pacientku pacienta s chronickou leukémií

ke vzájemnému sdělování zkušeností.

Pacientka s totální laryngytidou

{jcomments on}Hledám pacientku se stejným handicapem,
chtěla bych si dopisovat o svých problémech.

Napiš vzkaz

Žádost o pomoc s maturitní prací - PACIENT S RAKOVINOU

Dobrý den,

jmenuji se Jana Čaňová a ráda bych Vás oslovila s prosbou o pomoc mé praktické části maturitní zkoušky, kterou tvoří rozhovor s pacientem, který si prošel nebo prožívá rakovinu. Pokud by měl někdo zájem, ozvěte se mi prosím na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a já Vám dám bližší informace.

Těším se na Vaše odpovědi.

Hezký večer, Jana Čaňová

Kniha zdarma

Rozesíláme zcela zdarma knihu "Vilcacora léčí rakovinu", která obsahuje velké množství informací o rakovině, Andské fytoterapii, zásadách výživy, úloze vitamínů a minerálů, dietě při novotvarových onemocněních,  atd. Napište si o ni na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na tel. číslo: 483 311 400.

Tower Press CZ s.r.o., Dvorská 9, 466 01 Jablonec nad Nisou

 

Žádost o pomoc při realizaci diplomové práce

Vyzkum pro ženy s diagnozou rakovinou prsu

Milé respondentky, chtěl bych Vás požádat o vyplnění dotazníku k mojí diplomové práci v rámci ukončení studia Psychologie na Filozofické fakultě Masarykové univerzity. Dotazník je určen ženám, kterým byla diagnostikována rakovina prsu, nebo byla na vyšetření s podezřením, že mohla mít rakovinu.

Číst dál: Žádost o pomoc při realizaci diplomové práce

Podkategorie

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.